/ גמל העיר / המדריך למתקרר המתחיל

המדריך למתקרר המתחיל

לאחר תחקיר עיתונאי נוקב, גמל העיר הגיע למסקנה חותכת כי הקיץ הגיע העירה. כדי שלא תמצאו את עצמכם מבזבזים את כל חסכונותיכם המעטים על המזגן בדירה, אירגנו לכם מדריך להתמודדות עם החום הבלתי נסבל הזה.

החום כבד, הזיעה ניגרת ולהגיע לאוניברסיטה עם ריח סביר ובמצב צבירה לא נוזלי, הפכו להיות משימה קשה עד בלתי אפשרית. אבל רגע לפני שאתם מתייאשים סופית, ומחליטים לנעול את עצמכם בבית עם המזגן או לעבור לאוניברסיטה יותר קרה אי שם בוינה, הנה לכם כמה טיפים שיכולים להעביר לכם את הקיץ בפחות סבל.

צילום: thebadastronomer

צילום: thebadastronomer

עשה לעצמך שיעורי בית:

שיעורים צריך לעשות, אבל מה לעשות שהחדר שלך הפך לסאונה במקרה הטוב ולגהינום במקרה הרציונלי. קצת קשה להתרכז כשהשטן נמצא לידך. אל דאגה, הפתרון לכך פשוט. העבירו את הלפטופ שלכם ושאר הקלסרים למקרר, הניחו כיסא מול המקרר ושבו ללמוד. את הכסף למזגן חסכתם ואפילו מדפים ארגנו לכם!

אחרי, בדילוגים:

ההליכה מחוץ לבית הפכה למשימה קשה מאוד. היינו ממליצים לקנות את כובע המצחייה עם המאוורר הקטן אם היינו חושבים שהוא מועיל במשהו, או אם היינו חושבים שהוא לא פתטי לגמרי. במקום זה, לכו על הדבר האמיתי. מזגן! אבל לא שלכם כמובן… זה יקר. שבו עם מפת באר שבע וסמנו נקודות ציון מדויקות של חנויות ומכולות בדרככם מהבית אל היעד. יכול להיות שתאריכו את הדרך בכעשרים עצירות, אבל כך לפחות תגיעו ליעד עם אגלי זיעה מינימליים בבית השחי ובסביבתו.

תרגול רטוב:

הכיתות באוניברסיטה (בעיקר בבניינים 34 ו-28) הן בעיה ידועה. החום שם בלתי נסבל, המזגנים בקושי עובדים וריח הצחנה מלווה אותך לאורך כל התרגול. להתרכז? לא רלוונטי, רק לצאת בחיים כדי לנשום שוב אוויר רגיל ולא ריח רגליים. לפתוח חלון לא באמת עוזר, להדליק את המזגן המקולקל, גם לא. אבל להדליק גפרור, דווקא כן! וכמה שיותר קרוב לגלאי העשן… אמנם תעבירו את המשך התרגול רטובים עד לשד עצמותיכם, אבל היי, לפחות לא תהיו רטובים ומסריחים מזיעה!

טיפ למסריחים:

אם בכל זאת לא הקשבתם להצעותינו והגעתם לאוניברסיטה מזיעים, מסריחים ועצבניים אל דאגה! תוכלו להסוות זאת בלי בעיות מיוחדות! כשחבריכם יבואו להגיד לכם שלום, במקום להגיש את כף היד המיוזעת או לתת חיבוק מהול בריח זיעה, סגרו את אצבעותיכם בצורת אגרוף ושלחו אותה לכיוון החבר, הוא מצידו יעשה זאת גם עד אגרופיכם יתנגשו זה בזה. זהו מנהג לאמירת שלום אחד לשני, ויותר משהוא מגניב, ככה גם תשמרו מרחק מהחבר, וגם תשמרו על חזות מגניבה של ראפר מקצועי. ולגבי הריח, תשתדלו לשבת בכיתה ליד הבחור הכי מטונף שאתם רואים. ככה תוכלו להאשים אותו בריח הבוקע מכם בלי לעורר חשד מיותר.

לאחר שקראתם את המדריך, אתם יותר ממוכנים לקיץ הקרוב. אז נעביר את החודשים האלו במהרה, או שנעביר אותם בים/ בבריכה. בברכת, אל תבזבזו זיעה לחינם! הגמל של העיר.

אם גם לכם יש משהו לספר, לכתוב ולשתף, שלחו לנו ואולי כתבתכם תתפרסם בבאר.

כתיבת תגובה

Scroll To Top