/ אתנחתא / כשרונאלדו פגש את אנה אהרונוב

כשרונאלדו פגש את אנה אהרונוב

מה הקשר בין זמר ברזילאי מפורסם, כדורגלן של ריאל מדריד וסטודנט בב"ש? לא, התשובה לכך היא לא המשכורת וגם לא רמת המשכל. אלא ריקוד. כן, ריקוד. הלהיט הפורטוגזי הענק "Ai Se Eu Te Pego" שמשגע את העולם מגיע לישראל. איך זה קשור לכדורגל או אלינו אתם שואלים, ובכן הסיפור המלא בפנים.

כשמישל טלו (Michel Teló) ,זמר ברזילאי מפורסם בן 30, הוציא את השיר "Ai Se Eu Te Pego" (בתרגום חופשי – "כשאתפוס אותך") לפני מספר חודשים, ספק אם ידע שהשיר הזה יעורר הגלים בכל העולם. השיר זכה להצלחה גדולה במדינתו הלטינית, וכמו שלטינים אוהבים, הם מיד גם המציאו תנועות ריקוד לשיר המקפיץ.

fלאחר לא הרבה זמן, עלה לרשת סרטון של ניימאר, כדורגלן העתיד של ברזיל (שעליו אני מניח שתשמעו עוד רבות במדור הספורט המוצלח שלנו), בו הוא נראה מפזז את תנועות הריקוד לצלילי השיר בחדר ההלבשה של קבוצתו. בברזיל, שם הוא נחשב לסופרסטאר בקנה מידה של מסי באירופה, השיר הפך לעוד יותר מוצלח וזכה למיליוני כניסות ביו טיוב.

אתם שואלים איך כל זה קשור אלינו בכלל?! אז הסיפור ממשיך להתגלגל.

בסוף אוקטובר, ריאל מדריד יצאה למשחק נגד מלאגה במסגרת המחזור ה-9 בליגה הספרדית.

ריאל פירקה את מלאגה 4-0. אבל זה לא היה הסיפור המרכזי במשחק הזה. רונאלדו, השחקן שנחשב כ"מתחרה" עם מסי על משבצת השחקן הטוב בעולם, הבקיע את הגול השני של קבוצתו ורץ לכיוון הקרן לחגוג את השער. השחקן, שנחשב ל"מאצ'ו" ונראה יותר כמו שחקן של סרטי פעולה מאשר שחקן כדורגל, התחיל לפזז גם הוא את הריקוד של השיר הברזילאי. עם יכולות ריקוד כאלה, עדיף שיסרב בנימוס אם תגיע הצעה מ"רוקדים עם כוכבים".

מיד לאחר מכן, ביוון, גרמניה, איטליה, אנגליה וכמעט בכל מגרשי הכדורגל באירופה התחילו כדורגלנים לרקוד את הריקוד כחלק מחגיגת הבקעת השערים שלהם ואפילו סתם במהלך חימום באימון (שמנו לכם גם קליפ עם מיטב הביצועים שתביעו את דעתכם מי הוא השחקן שצריך לעבור מרחבת השער לרחבת הריקודים). אפילו דודו ביטון הישראלי שמשחק בפולין פצח בריקוד לאחר כיבוש שער ביום חמישי.(ברור שנתהדר בקשר הישראלי לסיפור…).

השיר, מיד הפך ללהיט בכל אירופה וזכה להיות מדורג במקומות גבוהים במצעדים בספרד, פורטוגל, שוויץ, גרמניה ועוד. והקליפ הרשמי הגיע כבר ליותר מ-60 מליון צפיות!!! (שזה כמעט כמו כמות הצפיות בסרט אחד של דוד צילג- למהנדסים שבנינו).

השבוע הגיע השיר לרשימת הפלייליסט של גלגל"צ ונראה כי הדרך שלו לאיינשטיין, לברקה ולשאר מקומות הבילוי קצרה יותר מהזמן שלוקח לטרמפ מב"ש לאזור המרכז להתמלא בחמישי בצהריים.

אז תסתכלו על הקליפ, תלמדו את הריקוד ואני מניח שבקרוב מאוד תוכלו להראות לחברים שלכם כמה יפה לכם להזיז את האגן לצלילי שיר לטיני. בכל זאת, זה יהיה שקר להגיד שלא התגעגענו קצת לתקופת המאקארנה. אז נכון, השיר והריקוד הם קצת גיי. אבל היי, אפילו רונאלדו רקד אותו. ובניגוד אליכם (הפניה היא לגברים בלבד), שספק אם מישהו יבחין בכם, הוא עשה את זה לעיני העולם כולו.

כתיבת תגובה

Scroll To Top