/ גמל העיר / כן כל יום פורים!

כן כל יום פורים!

יש דברים שבאר שבע פשוט טובה בהם. אווירה סטודינטיאלית, סופות חול, בניית כיכרות וטיפוח העיר הם רק חלק מהדברים הללו, אך לטעמנו, מסיבות הפורים בב"ש הן הדובדבן שבקצפת. באמת שהעיר הזאת יודעת לחגוג משנכנס אדר.

למי שהתלבט אם להעביר את החג בבית הוריו או בב"ש התשובה לכך ברורה – ב"ש. קבלו את מיטב האירועים שעיר האורות מציעה לנו בפורים הקרוב.

מתוך קרנבל פורים 2013 (צילום: הדס אלמגור)

מתוך קרנבל פורים 2013 (צילום: הדס אלמגור)

יום שני 10.3.14:

רייב פורים עם הבלקן ביט בוקס במועדון הפורום

אגודת הסטודנטים של מכללת סמי שמעון פותחת לנו את פורים במסיבת רייב עם להקת הבלקן ביט בוקס שתגיע להופעה מלאה! עוד בתוכנית מובטחים לנו תחרות תחפושות עם פרסים שווים במיוחד, מתחם אוכל מפנק ואלכוהול מוזל. מחיר כרטיס עבור סטודנט שאינו מסמי שמעון: 68 ₪, וכרטיס אורח שאינו סטודנט 78 ₪.

לפרטים נוספים

יום שלישי 11.3.14:

הפנינג פורים ומסיבת רחוב בשכונה ד'

ביום ג' ברחוב יוסף בן מתתיהו, אם תצאו אחר הצהריים מהאוניברסיטה דרך שער 90, תגלו חגיגות פורימיות במיוחד. בשעה 16:00 יפתחו את החגיגות עם הפתעות ופעילויות לכל המשפחה ובין 18:00-22:30 – נשף תחפושות ומסיבת רחוב עם די.ג'יי שי סורק!

לפרטים נוספים

פסטיבל פורים בסורוקה

ביום שלישי בין השעות 16:00-18:00 תא אלפ"ה למען ניצולי שואה מארגנים פסטיבל פורים בבי"ח "סורוקה". אם בא לכם לעשות משהו טוב, מוזמנים לבוא ולשמח את המאושפזים. מה בתכנית? תהלוכה ססגונית בין המחלקות השונות, חלוקת אוזני המן, פעילות במחלקה הגריאטרית יחד עם המאושפזים. רצוי לבוא מחופשים!

לפרטים נוספים

יום רביעי 12.3.14:

נשף פורים הרשמי של אסר"ן במועדון הפורום

מסיבת פורים המסורתית של אגודת הסטודנטים לרפואה ומדעי הבריאות! מה בתוכנית? באסר"ן מבטיחים לנו תחרות תחפושות עם פרסים מטורפים, אלכוהול איכותי ומוזל (שליש בירה טובורג/קלסברג בבקבוק ב-14 ש"ח), 2 מתחמי מוזיקה, הסעות הלוך חזור ועוד.

לפרטים נוספים

יום שבת – 15.4.13:

נשף פורים בתיאטרון הפרינג'

תיאטרון הפרינג' מחזיר אותנו לשנות ה-50-60-70 ועושה לנו מסיבת פורים-רטרו בה נהנה מ"רוקנרול, רידם אנד בלוז, פאנק, טוויסט, סווינג ודיסקו מהשנים שהיה כאן נראה יותר שמח". מה בתוכניתת? להקת קאברים לג'וני קרש, אלביס פרסלי ועוד, מסיבה עם די ג'יי שי סורק וזוג כרטיסים לתיאטרון הפרינג' למתחפש המגניב ביותר. עלות כרטיס – 30 ש"ח

לפרטים נוספים

15-16.3.14 שבת-ראשון:

פורים בבית קרוב

למי שרוצה חוויית פורים שונה ומסורתית בית קרוב נותנים את הפיתרון. מה בתוכנית? ביום שבת ב-19:00 קריאת מגילת אסתר צוהלת במיוחד, ג'אם סשן מיוחד לפורים ואיך לא- מסיבת תחפושות! וביום ראשון – חלוקת משלוחי מנות לתושבי השכונה, משתה פורים ועוד. איפה? יוסף בן מתיתיהו 14, באר שבע.

לפרטים נוספים

16.3.14 יום ראשון:

נשף פרועים פרועות בחלוץ 33

בחלוץ 33 שבעיר העתיקה מבטיחים לנו לכבוד פורים מסיבת קולג' מופרעת עם מוזיקה שמעיפה את כולם באוויר, שילוב של דאנס ואלקטרוני, היפ הופ ופופ ורוק קופצני שיגרום לכם לקפוץ על המזרונים במעונות ולצרוח שיכורים. וכל זה ב- 20 ש"ח כניסה.

לפרטים נוספים

מסיבת פורים במנגה

גם המנגה מתחפש השנה ומפנה לכם מקום לרקוד על 2 רחבות מוזיקה! עוד מבטיחים לנו תחרות תחפושות נושאת פרסים: חביות אלכוהול, אופניים וטאבלט, וכרטיסים ראשונים ב-10 שקלים!

לפרטים נוספים

18.3.14 יום שלישי:

מסיבת הדירה של התרנגול והזברה:

ברחוב אינשטיין 22 פותחים לכם את הבית לערב של צלילים נהדרים, אלכוהול ועוד כמה הפתעות מובטחות! המסיבה היא מסיבת התרמה לעמותת "מלאכי יום הולדת" שמעצבת ומפעילה התערבויות ותוכניות חינוכיות לטיפוח האמון של ילדים ונוער בעצמם וביכולתם להשפיע. קנס של 15 ש"ח בכניסה לכל מי שלא מחופש מכף רגל ועד ראש!

לפרטים נוספים

19.3.14 יום רביעי:

קרנבל פורים הרשמי של אוניברסיטת בן גוריון

בין השעות 14:00-16:00 נפסיק את הלימודים בשביל קרנבל פורים המסורתי. מה בתוכנית? מופע מרכזי של הקברט 'בורדל טוטאל', תהלוכת להטוטנים, הופעות קרקס משוגעות, אקרובטיקה אווירית, ג'אגלינג, אומנות קרקס ותיאטרון. עוד מובטחים לנו אלכוהול במחירים מסובסדים, מתנפחים וכמובן, במקום הראשון – טיסה לחו"ל.

ובשעה 14:00, לאלו מאיתנו שסיימו את הלימודים, נמשיך למסיבת צהריים במרכז הספורט, שארגנו לנו ה״מנגה״ ואגודת הסטודנטים.

לפרטים נוספים

אז תזכירו לנו שוב, מי אמר שלא כל יום פורים?

כתיבת תגובה

Scroll To Top