/ גמל העיר / מועדון קרב – אירית VS צינה

מועדון קרב – אירית VS צינה

מדור "גמל העיר" ממשיך בקרבות ראש בראש בין חיי הלילה של ההיפסטרים מת"א לבין העממיים מב"ש. לאחר שבשבוע שעבר הסטורהייג' 98 נתן לת"א יתרון 1-0 בקרב הראשון. הגיע הזמן לשלוח את הקלפים החזקים של ב"ש למערכה.

הפעם הקרב השבועי יערך בין שני הברים הכי "שכונתיים" שיש לערים להציע. מהצד הדרומי של הזירה אנו גאים להציג הישר מהניילונים את ה"אירית" הפאב החדש שפתחו לנו במרכז הנגב. ומן הצד התל אביבי, עומד לו ה"צינה", הפאב שנקרא על שמה של אשתו של מאיר דיזנגוף והאמת שבפרופיל קצת מזכיר אותה.

 צילום: איתן קנז

צילום: איתן קנז

סיבוב 1 – לוקיישן לוקיישן לוקיישן

פאב הצינה שממוקם ממש ליד הכיכר הדיזנגופית הידועה (שדרך אגב גם היא נקראת על שמה של אשתו של מאיר דיזנגוף ולא על שמו) נמצא במיקום מצוין. אמנם אין חניה, אבל זה בדיוק הדירבון שצריך כדי לצאת עם מונית ולהשתכר כלוט.

לעומותו, פאב האירית ממוקם ב"כיכר פיקדלי" הבאר-שבעית, מרכז הנגב. אז תגידו שאין שום סיכוי למיקום כמו מרכז הנגב להתחרות בדיזנגוף, ואני אגיד שאתם צודקים. משחק מכור. 1-0 לת"א.

כן, גם הנוף המרהיב שנשקף מתוך האירית לא הצליח להציל אותו מהפסד בסיבוב הזה.

סיבוב 2 – מה בתפריט?

ב"צינה" אין שום דבר שמייחד את התפריט שלהם, ממש בר סטנדרטי. מהחבית יש להם מספר מצומצם של בירות ומבחינת אוכל אנחנו מדברים על נשנושים סטנדרטים.

ב"אירית", לעומת זאת, לקחו את הצמא צעד אחד קדימה וארגנו לנו תפריט מגוון עם מלא בירות מהחבית ומלא ערבובים מוזרים של בירות עם אלכוהול שונה ומשונה. טעים, לא בטוח. מגוון, אכן אכן.

נפרגן לפאב האירית וניתן לו לנצח בסיבוב הזה. 1-1

סיבוב 3- מה בפנים?

הצינה הוא פאב די קטן הבנוי משולחנות ארוכים גם בפנים וגם בחוץ, ונותן מן הרגשה קיבוצית שכזאת. כולם יושבים על כולם בלי הפליה של דת, גזע ומין.

באירית אין שום מקום בחוץ, הכל בפנים. הפאב החדש מעוצב באופן אינטימי משהו ונותן הרגשה ביתית וחמימה. גם פינת העישון נמצאת בפנים ומכילה מספר שולחנות ואפילו מסך ענק שהציבור הרחב לא ישתעמם.

בצינה העישון מותר רק בחוץ, מה שאומר שבחורף קר לך בקיץ חם לך ובאביב פורח לך.

אמנם שני הפאבים קטנים ושכונתיים באותה מידה, אך בת"א הביקוש למקום ישיבה הוא קצת יותר גדול מעמיתו הבאר שבעי, זאת אומרת שלהגיע ואשכרה לשבת ליד שולחן זה לא עניין של מה בכך. מדובר על המתנה לא קטנה בכלל בדרך.

לכן, הרבה ברירות אין לי, ונראה שפאב האירית עלה ל 2-1 ממש מתחת לאפינו.

סיכום הקרב

רבותיי מהפך! כזה מהפך מרהיב לא ראינו מאז שמכבי חיפה הובילה באולד טרפורד 1-0 וקיבלה בסוף ממנצס'טר 5-2.

אז אירית, את עדיין לא מנצ'סטר יוניטד, אבל לפחות נתת שיווין בין הערים אחרי הקרב השני. 1-1 בקרב בין המטרופולין. ומי אמר שב"ש לא תיתן פה פייט אמיתי?!

בשבוע הבא הקרב השלישי בסדרת מועדון קרב והחלטנו לשתף אתכם! אם יש לכם רעיון מעניין לקרב בין שתי הערים, טקבקו לנו. זה לא פייר שרק לנו יש דם על היידים.

אם גם לכם יש משהו לספר, לכתוב ולשתף, שלחו לנו ואולי כתבתכם תתפרסם בבאר.

כתיבת תגובה

Scroll To Top