/ גמל העיר / פרופסור, תמזוג לי חצי גולדסטאר

פרופסור, תמזוג לי חצי גולדסטאר

הנה הגיע הערב, אחרי עוד יום לימודים עמוס במידע. ביום כזה אתה הולך עם החברים לבר הקרוב כדי להתפנק על בירה קרה, צ'ייסר ערק והרצאה. כן, שמעתם נכון, הרצאה, ואפילו מעניינת בניגוד לאלו שאתם עוברים באוניברסיטה מדי יום. פסטיבל המדע הגיע העירה!

ביום שני האחרון התקיים פסטיבל המדע בב"ש. מיטב הברים בעיר הפכו את עצמם לשעה אחת לכיתת הרצאות ואירחו מרצים מהאוניברסיטה להרצאה צפופה על כוס בירה. ב"אירית" שילבו את הבירה עם הרצאה על המוח, ב"ברקה" הפסיקו את הריקודים לשעה כדי לדבר על חיידק מגנטי, ב"רוזה" לימדו אותנו על שיווק בין צ'ייסר לצ'ייסר ועוד 12 ברים בעיר אירחו את המרצים שלנו לערב מדעי במיוחד. אמנם באתר האוניברסיטה שלנו כתוב כי פסטיבל המדע הוא "אירוע ייחודי של האוניברסיטה בשיתוף עם אגודת הסטודנטים", אך ה-"science fest" בב"ש הוא מעין המקבילה של אירועי "מדע על הבר" בת"א שבמסגרתם 55 (!) מדענים ממכון ויצמן גודשים את הפאבים בעיר ומרצים על תחום מדעי מסוים. וגם הוא, התקיים ביום שני האחרון. מקריות?! תשפטו בעצמכם.

fחבריי החליטו ללכת להרצאה על סקס ותיירות במנצ'ילה (אני כמובן הצטרפתי בלית ברירה). החלטנו לצאת מוקדם כדי לתפוס מקומות טובים, אבל לא כך רצה הגורל. בשמונה וחצי, כחצי שעה לפני ההרצאה, התורים מחוץ למנצ'ילה ולקוקה היו פשוט עצומים. ספק אם המרצים, שביום-יום רואים במקרה הטוב חצי אולם ריק בהרצאותיהם, חלמו על היום שבו יעמדו עשרות אנשים בתור רק כדי לשמוע את מוצא פיהם.

לאחר עמידה ממושכת בתור שהלך והתארך, נפתחו דלתות הפאב והאנשים החלו לזרום אט-אט פנימה. כשנכנסנו, לאחר מאבקים רבים, המארחת הושיבה אותנו באחד מהשולחנות היחידים שנותרו מיותמים הרחק מהבמה.

לראות את המרצה היה משימה בלתי אפשרית, אבל בכל זאת החלטנו להזמין בירה ופשוט לשמוע את דבריו, ההגברה הרעועה הפכה את זה למשימה לא פשוטה. שלא תבינו אותי לא נכון, אני חושב שיום כזה הוא יום מבורך וצריך לקיים אותו יותר מפעם בשנה הן לאור הביקוש הרב והן בגלל שזו שבירת שיגרה מצוינת לערבים החצי שגרתיים בב"ש, אך צריך לקיים אותו בצורה מסודרת. לפתוח את הכניסות לפחות שעה לפני ההרצאה, או לאפשר להירשם לאירוע מראש, לדאוג לסידורי ישיבה טובים יותר וכמובן להגברה. ובכל זאת, צריך לתת קצת קרדיט שכן זו הפעם ראשונה שערב מסוג זה נערך אצלנו וללא ספק הלקחים הנדרשים יופקו בעתיד.

מלבד התלונות הרבות, היו גם הרבה פלוסים בערב הזה. על שבירת השגרה כבר דיברתי וכמובן שקצת החכמנו בנושא המין והתיירות, אמנם זה לא יעזור לי בפעם הבאה שאצפה באחד נגד מאה אבל זה בהחלט יכול לעזור לרווקים שבנינו שיוצאים לחופשה, להבין קצת איך הנשים חושבות כשהן בחופש (אני לא מתכוון לתת ספויילר בנושא). וחוץ מזה, כל ערב שכולל בתוכו בירה הוא ערב טוב.

אז אם החלטתם לא להגיע הפעם או שקצת התבאסתם מהבלגאן שהיה בחלק מהמקומות אני עדיין ממליץ לכם בחום להגיע בפעם הבאה. מסתבר שבירה והרצאות הולכות די טוב ביחד. אולי בכפיות צריכים לשקול לשים ברז של גולדסטאר ליד התמי 4.

אם גם לכם יש משהו לספר, לכתוב ולשתף, שלחו לנו ואולי כתבתכם תתפרסם בבאר.

כתיבת תגובה

Scroll To Top